Av. Hatice CAN BALAKAN

11 Nisan 2003 tarihinde Antalya’da Balakan Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun ilk temellerini attım. Halen aktif olarak Balakan Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun kurucusu ve sahibi olarak Avukatlık mesleğini icra etmekteyim.

VIEW MORE

Av. Bahadır Sezai AYVAZOĞLU

Ortaokul ve lise eğitimimi Ankara Anadolu Lisesinde tamamladım. 2009 yılında İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum.

VIEW MORE

Av. Kuban Pelin BOLAT

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 2020 yılında Balakan Hukuk& Danışmanlık Bürosu bünyesine katıldım.

VIEW MORE

Av. Hatice YILMAZ

Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum ve 2022 yılında Balakan Hukuk& Danışmanlık Bürosu bünyesine katıldım.

VIEW MORE

Av. Aysu Pelin KURT

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Akdeniz Üniversitesinde Sağlık Hukuku yüksek lisansı yaptım. Kasım 2022 tarihinden beri Balakan Hukuk Bürosunda Avukat olarak çalışmaktayım

VIEW MORE

Av. Oğuz ŞAHİN

Lise öğrenimimi Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi’nde tamamladım.

VIEW MORE

Hayriye YANIK

Antalya Adalet Meslek Lisesi ve Akdeniz Üniversite Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunuyum. 4 yıldır Balakan Hukuk Bürosunda katip olarak görevimi yapmaktayım.

VIEW MORE

Melisa YILMAZ

Antalya Adalet Meslek Lisesi mezunuyum ve Anadolu Üniversitesinde Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi bölümünde öğrenimime devam etmekteyim . 3 yıldır Balakan Hukuk Bürosunda katip olarak görevimi yapmaktayım.

VIEW MORE

Melda ÇEKMECELİOĞLU

Antalya Adalet Meslek Lisesi ve Çanakkale 18 Mart Adalet Meslek Yüksekokulu mezunuyum. 1 yıldır Balakan Hukuk Bürosunda Asistan olarak görevimi yapmaktayım.

VIEW MORE