Bizi Tanıyın

Antalya’da bulunan Balakan Hukuk & Danışmanlık Bürosu ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin gayrimenkul, miras ve aile hukukuna ilişkin sorunlarının yanı sıra bankacılık, finans, ticaret hukuku, sigorta hukuku, yabancı yatırımlar, sözleşmeler hukuku ve icra-iflas hukuku konularında da danışmanlıktan dava sonuçlanıncaya kadar olan her türlü prosedürde hukuki destek sağlamaktadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Bu hizmetlerin yürütülmesi esnasında Balakan Hukuk & Danışmanlık Bürosu , müvekkillerinin kamuya açık olmayan her türlü bilgi ve belgelerini gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak muhafaza etmeyi ilke olarak benimsemiştir.

Geri Dönüşlerimiz

"Balakan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, karmaşık bir iş davasını çözme konusunda beni hayal kırıklığına uğratmadı. Avukatları, hukuki bilgi ve deneyimlerini etkili bir şekilde kullanarak davanın olumlu bir sonuca ulaşmasını sağladılar. Bana karşı gösterdikleri samimiyet ve dürüstlük, müşteri memnuniyeti açısından takdire şayan. Her adımda beni bilgilendirdikleri ve yönlendirdikleri için minnettarım. Balakan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu'na teşekkür ederim!"
Mehmet D.

BAE Partnerimiz

0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Devam Eden Dava
0
+
Tamamlanan Dava
0
+
Mutlu Müşteri